preloader

Головна

ADBuilder

ADBuilder:
ваша рекламна агенція

Розкажемо людям про ваш бізнес і приведемо платоспроможних клієнтів

Хто ми? Adbuilder

Наша робота полягає в тому, що ми рекламуємо бізнес-проєкти наших клієнтів, розробляючи стратегії просування та складаючи план його виконання. Ми допомагаємо розвивати ваш бізнес і робити його окупним та впізнаваним.

Реклама – мистецтво, ми в цьому впевнені. Як і будь-яке інше мистецтво, рекламу потрібно вміти робити так, щоб вона торкалася людських сердець і умів, залишаючи там свій слід. Це одна з найважливіших якостей реклами: запам'ятатись та змусити купити те, про що було розказано.

Наше агентство зібрало в собі креативних та оригінальних людей, готових працювати та креативити на благо клієнта.

Робота, якою ми пишаємося

За період діяльності агентства ми вже напрацювали достатньо досвіду для того, щоб позиціонувати себе одними з найкращих у сфері. Наші клієнти звертаються до нас за рекламою, яка окупить себе та принесе клієнтів. Просте розуміння того, що вам треба, допомагає легше вибудувати роботу і дійти мети: задовольнити бажання клієнта, зробивши йому рекламу, яка працює.

0 +

Клієнтів

0

Партнерів

0

Рекламних компаній

0 +

Годин роботи

Наш сервіс

Підтримка на всіх етапах рекламної кампанії

Наше завдання – задовольнити запит клієнта та надати йому відповідну підтримку та зв'язок на етапах виконання замовлення.

Підганяємо мінімальний бюджет під максимальний результат

Бюджет не завжди може покрити усі витрати. Але наша агенція працює так, що навіть при невеликих вкладеннях ви отримуєте бажаний результат.

Зробимо відомий бренд із вашого бізнесу

Зробити один раз ефективну рекламу – півсправи. Головне - залишитися в пам'яті клієнта на довго і стати брендом, про який пам'ятають ще крізь роки.

Етапи нашої роботи

Вивчаємо запит

Під час знайомства з клієнтом, команда вивчає та проводить аналіз вашого запиту та самого бізнесу.

Етап розробки

Продумуємо стратегію та план дій. Враховуємо особливості бізнесу та будуємо роботу з урахуванням інтересів цільової аудиторії. Робимо рекламу.

Запуск реклами

Запускаємо готову рекламу на вибраних платформах, де є цільова аудиторія. Зацікавлюємо її у вашому продукті.

Вивчаємо результати

Чекаємо на результат від реклами і відстежуємо скільки вона принесла вам клієнтів. Аналізуємо результати та враховуємо їх у своїй роботі далі.

ІСТОРІЯ

Ми робимо це для вас

Досвід роботи у сфері реклами забезпечує нам спокій та впевненість у тому, що ви отримаєте бажаний результат. Кожен член нашої команди розуміє, що й навіщо він робить. Усі завдання виконуються вчасно, а команда креативників не втомлюється вигадувати нові оригінальні ідеї.

Ми спокійні лише тоді, коли ви задоволені нашим сервісом.

0 +

ДНІВ РОБОТИ

0 +

ЛЮДЕЙ У КОМАНДІ

%

КЛІЄНТІВ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ЗНОВУ

Що кажуть клієнти

Головна
Головна
Головна

Позвоните нам

+38 068 95 929 44

Контактный адрес

© 2021, ADBuilder. Все права защищены.