preloader

Як зробити так, щоб реклама “вистрілила” – топ 9 секретів

Сьогодні продати щось не так просто. Конкуренція тисне з усіх боків, ціни на рекламу так і зростають. Як вижити в цьому жорстокому світі економіки, без якого ми більше не зможемо нічого заробити, якщо не повернемося до сільського господарства для власних потреб.

І якщо ви вірите, що реклама є двигуном торгівлі, ясно одне: рекламувати потрібно більше й менше. А як це зробити, знають далеко не всі. Ось чому зараз цінують добрих маркетологів та рекламодавців. Потрібно покращувати свою рекламну активність, знати секрети ефективної реклами, використовувати розумні рекламні гаджети тощо.

Отже, розглянемо основні рекламні секрети по порядку:

1. Великі заголовки

Суть у тому, щоб привернути увагу заголовками потенційних клієнтів. Ваша пропозиція необов’язково поширюється на покупця. Назва має містити цікавий контент, який може їх зацікавити та виділити серед інших конкуруючих заголовків.

Не має значення, де знаходиться ваша реклама, заголовок повинен виділяти те, що ви хочете передати. Він відрізняється оригінальними фізичними характеристиками. (друкарські помилки, великий шрифт, колірний контраст). Не забудьте проаналізувати оголошення конкурента, перш ніж написати заголовок. Тому що заголовок вашого оголошення повинен виділятися з натовпу, щоб зробити вас унікальним.

2. Скористайтеся унікальністю ваших оголошень

Знову ж таки, подивіться, наскільки унікальні ваші конкуренти і знайдіть те, чим ви унікальні. Зробіть рекламу видимою з різних точок зору, наприклад описом продукту, характеристиками ціни або якості.

Якщо ви почали продавати воду в пляшках оптом, ціна має бути привабливою та відображена в тексті вашого оголошення.

При написанні оголошення зробіть помилку або переверніть текст нагору ногами. Надайте безкоштовні послуги з встановлення придбаного обладнання тощо.

3. Підкреслюйте переваги, а не особливості продукту, що рекламується (послуги)

Покупців не турбує, як працюють холодильники всередині. Їх більше цікавить якість охолодження продуктів та споживання енергії.

Якщо машина білого кольору це пояснювати покупцеві не варто. Краще сказати йому, наскільки корисна біла машина в темряві і наскільки вона хороша для перефарбування.

Покупці завжди порівнюють свої покупки з кількістю грошей, які вони витратили на них.

4. Рекомендації та відгуки

Якщо у вас є можливість, опублікуйте відгук про рекламований продукт від покупця, який вже використав його. Люди схильні не довіряти всьому одразу. Коли хтось знайомий чи просто співвітчизник каже, що цей продукт вартий того – люди стають впевненішими в тому, що їм потрібно це купити.

Ці технології зараз часто використовуються в тілі та радіорекламі, коли там дають рекомендацію потенційному покупцю.

Ви можете найняти спеціального консультанта, який ходитиме магазином і розповідатиме всім покупцям, наскільки їм сподобалася та чи інша покупка.

5. Підзаголовки

Так, підзаголовки у рекламі важливі. Велику помилку роблять ті рекламодавці, які починають писати про свій продукт у підзаголовку та розмивають інформацію таким чином, що стає нічого не зрозуміло.

І головне, щоб у підзаголовках можна було вловити всю суть вашої пропозиції та зробити її гранично конкретною. Тут ви вже можете згадати свій конкретний продукт чи послугу та їх переваги для покупця. Приклад рекламного заголовка: «Відбілюємо зубну емаль до блиску за 99 доларів із довічною гарантією».

6. Короткі слова, абзаци та речення

Якщо ви вважаєте, що люди досить грамотні, ви помиляєтеся. Невеликий відсоток людей може повністю та швидко зрозуміти великі та складні пропозиції.

Багато ваших потенційних клієнтів іноді навіть не знають, як написати своє ім’я, тому показуйте їм рекламу короткими простими пропозиціями та абзацами.

Наприклад: «Робимо зуби швидко та якісно. Довічна гарантія. Обмін не пропонуємо». Антиприклад: «Ми робимо зуби швидко та якісно. При цьому ви отримуєте довічну гарантію на виконану роботу. Ми не мінятимемо зуби, бо це нам невигідно».

7. Персоналізація з займенниками

Використовуйте Я, Ви, Він, Вона – це наголос на досягненні конкретних учасників вашої реклами. У той же час, потенційні клієнти будуть ідентифікувати себе з вами.

8. Безкоштовні бонуси та тимчасові обмеження

Це дуже потужний метод продажу. Іноді досить просто згадати якусь премію чи обмеження за часом на ціну чи кількість товарів та реклама, можна сказати, вдалася.

Клієнти дуже сприйнятливі до різного роду халяви та додаткових вигод від покупки. Крім того, зручно підганяти час доступності покупки, якщо ціна товару коливається.

Досить згадати про це в рекламній акції та запастися додатковим товаром для продажу. Наприклад: «Тільки сьогодні ремонтуємо машини за півціни» (звичайно, у зв’язку із подорожчанням послуги у цей час).

9. Простота оформлення замовлення

Споживачі терпіти не можуть стояти в черзі або чекати, доки не знайдуть упаковку для свого нового телевізора. Тому, якщо у вас є можливість надати покупцеві швидку та легку купівлю товару, вкажіть це в рекламі, і ваші конкуренти залишаться біднішими.

Share:

Related Posts

TikTok. Що це і як на ньому заробити

Для деяких TikTok вже став чудовою платформою для просування свого…
2 роки тому By root
Read More

Хочеться нестандартну рекламу, але бюджет не дозволяє розігнатися. Що робити?

Досить часто у багатьох компаній є низькі рекламні бюджети. Гроші…
2 роки тому By root
Read More