preloader

Хочеться нестандартну рекламу, але бюджет не дозволяє розігнатися. Що робити?

Досить часто у багатьох компаній є низькі рекламні бюджети. Гроші на рекламу виділяються невеликими сумами, і ефект від реклами завжди має бути однаковим, але чи призведе така політика до позитивних результатів? Може замість звичайної реклами запропонувати споживачеві нестандартну ідею?

Нестандартна рекламна ідея – це ідея, зрозуміла споживачеві, але подана незвичайно

Щоб отримати нестандартну ідею, потрібно відмовитися від звичних ідей, думок та схвалення оточуючих. І подивитися на це під іншим кутом.

Багато компаній бояться виділитися на тлі інших, стати «білою вороною» та зробити вибір на користь рутини та однаковості. Тут «стадо» йде праворуч, а ми – ліворуч, але нам довелося йти ліворуч, бо там наші покупці.

Тепер настав час, коли вже складно здивувати людину звичайною рекламою, де споживачеві просто показують якесь зображення та якийсь текст. Від стандартних зображень поступово відмовляються, поступаючись місцем новим і оригінальним рішенням у рекламі. Тепер споживач може бути прив’язаний лише до нової та безперервної теми.

Це цілком можливо, якщо ви підійдете до рекламного дизайну та подивитеся на речі трохи під іншим кутом. Сьогодні реклама – це, як правило, монолог, ви щось кажете споживачеві, але він не звертає на вас уваги. Щоб вас помітили, потрібно розпочати діалог зі своїм клієнтом.

Нестандартна реклама дозволяє це і має такі переваги:
  1. Вона привертає більше уваги, що залишає у споживача яскраву пам’ять.
  2. Якщо ви говорите про рекламу на повсякденній основі та продовжуєте просувати конкретний продукт, така реклама швидко поширюється через вірусний маркетинг (з вуст у вуста).
  3. Немає потреби у великому бюджеті, оскільки вона запам’ятовується відразу без зайвих повторів, що заощаджує вам частоту відображення.

У будь-якому разі керівники компаній, які дійсно розуміють, навіщо потрібен маркетинг, точно не збираються відмовлятися від реклами повністю або урізати її в 2-3 рази. це “двигун продажів”, якщо його не почують на ринку, про вас забудуть.

Якщо зараз навіть найвідоміший бренд Coca-Cola покриє весь рекламний бюджет, то через 2 роки ми про це навіть не згадаємо.

Якщо ви все ж таки вирішите ризикнути і скоротити обсяг реклами, пам’ятайте: вам доведеться збільшити кількість креативності. В цьому випадку незмінно діє золоте правило: якщо десь поменшало, то десь має збільшитися.

У нашому випадку рекламний бюджет зменшується, а креативність відповідно зростає.

Актуальний та вигідний інструмент: реклама в інтернеті та соцмережах

Соціальні мережі продовжують активно розвиватися, а разом із ними розвивається і таргетована реклама, яка сьогодні вважається одним із найефективніших інструментів для просування бізнесу, розвитку бренду та виведення продукту на ринок.

Таргетована реклама дозволяє вибрати цільову аудиторію (виходячи з її реальних інтересів) для відображення тематичної реклами для певної категорії користувачів соціальних мереж.

 

Дуже великий плюс такої реклами – її бюджетність. Рекламуючи товар чи послугу в Інтернеті, у нас більше можливостей розмови з цільовою аудиторією безпосередньо, що підвищує шанси на швидку окупність.

Share:

Related Posts

TikTok. Що це і як на ньому заробити

Для деяких TikTok вже став чудовою платформою для просування свого…
2 роки тому By root
Read More

Як зробити так, щоб реклама “вистрілила” – топ 9 секретів

Сьогодні продати щось не так просто. Конкуренція тисне з усіх…
2 роки тому By root
Read More