preloader

TikTok. Що це і як на ньому заробити

Для деяких TikTok вже став чудовою платформою для просування свого контенту, реклами, заробляння грошей та просто для розваги. Як і будь-яка соціальна платформа, TikTok має свої особливості та «фішки». Ми намагатимемося розповісти про них.

Що це?

TikTok – це універсальна соціальна мережа та майданчик для створення відео. Головна особливість цієї програми – досить простий відеоредактор, проте він пропонує користувачам безліч цікавих можливостей (додати стікери, активувати спецефекти і так далі). Максимальна довжина відео 60 секунд, проте найпопулярніші відео зазвичай становлять від 10 до 15 секунд.

Користувачі можуть відповідати “реакціями” на відео, фіксуючи їхню реакцію під час перегляду. Або використовувати «дуетний» формат (зйомка відео разом із наявним контентом). Такі відео часто використовуються для челенджів. Користувачі також можуть взаємодіяти з відео та іншим контентом у додатку, залишати коментарі та надсилати повідомлення іншим користувачам.

TikTok – це основа для просування короткого відеоконтенту, тому при вході в систему є вступне відео і воно починається відразу зі звуком. Ви також можете підписатися на інших користувачів, щоб дізнатися про їх оновлення. Або скористайтеся функцією пошуку, щоб знайти відео на певну тему.

Ця програма підходить не тільки індивідуальним користувачам. Деякі медіа-компанії використовують рекламу програм для створення більш коротких «шоу». Багато знаменитостей відкривають канали TikTok, а бренди створюють власні канали для реклами.

Історія створення

Тік Ток з’явився в 2016 році і насправді є соціальною мережею під назвою «Tik Tok», запущену в Китаї. На початку 2019 року TikTok почав активно розвивати партнерські відносини з рекламодавцями. Перша реклама з’явилася у січні 2019 року. Рекламодавці тепер пропонують кілька форматів (відео для запуску додатків, потокове відео, фірмові наклейки тощо).

Реєстрація та створення профілю

Завантажити TikTok можна у App Store або Google Play. Ви можете створити новий обліковий запис або увійти до системи з існуючим обліковим записом VK, Facebook або Google. Обліковий запис можна зробити приватним, щоб інші користувачі не могли знайти його і подивитися ваші відео. Ви також можете вказати час, який ви хочете провести в додатку в налаштуваннях: 40, 60, 90 або 120 хвилин.

Створення контенту

Відео – основний і, по суті, єдиний формат TikTok. Відео в TikTok вертикальні. Ви можете застосовувати до своїх відео різні фільтри, стікери, анімацію, маски та інші спецефекти. Один із улюблених відеоформатів користувачів – створення відео із синхронізацією губ (спів під музику чи «дублювання» фрагмента іншого відео, фільму тощо. буд.). Ще одна річ, яку важко собі уявити в TikTok – це проблеми з хештегами. Основне завдання – повторити те, що було зроблено у переглянутому ролику, зняти на камеру та опублікувати.

Крім відео, ви можете завантажити відео у форматі едіт (редагування). Едіт – це відео з фотографій або зображень. Вони з’являються один за одним (переважно з музикою). У монтаж також можна вставити короткі відео тривалістю кілька секунд. Зазвичай це вирізки з фільмів, серіалів чи аматорських відеороликів.

Як заробити на Tik Tok

У блогера є кілька варіантів використання каналу:

  • реклама з інших каналів;
  • реклама товарів та послуг різних брендів;
  • розміщення партнерських посилань;
  • монетизація прямих трансляцій (глядачі можуть переказувати вам місцеву валюту TikTok під час трансляції);
  • підтримка викликів, що запускаються брендами;
  • просування музичних треків (виконавці можуть запросити додавання треку до відео за певну плату).
Вам не потрібно відкривати власний канал, щоб заробляти гроші з Tik Tok

Бренди все частіше розглядають Tik Tok як одну із платформ для просування своїх продуктів та послуг. Якщо у вас є досвід роботи з платформою та відео за сценаріями, ви можете працювати позаштатним фахівцем.

Створення та монтаж відео в цьому додатку. Ви можете легко редагувати відео, зняті на звичайний смартфон, щоправда, з відомими блогерами та великими брендами. Не вкладайтеся лише у творчість. Але інвестуйте і у якість відео. Для регулярної публікації відео потрібні професіонали, які вміють швидко знімати та редагувати.

TikTok Ads Personalization може показувати таргетовану рекламу через TikTok Ad Manager, якщо ви використовуєте цю платформу і розумієте основи SMM та розміщення, ви можете розміщувати рекламу.

Висновок

TikTok – соціальна мережа, яка пропонує творчі можливості як користувачам, так і брендам. Щоб досягти успіху, потрібно пам’ятати про кілька речей:

 
  • Орієнтуйтесь на гумор та розваги.
  • Не переносіть контент із інших соціальних мереж, оскільки вони суттєво різняться.
  • Будьте в курсі останніх подій, «фішок» та тенденцій.

Share:

Related Posts

Як зробити так, щоб реклама “вистрілила” – топ 9 секретів

Сьогодні продати щось не так просто. Конкуренція тисне з усіх…
2 роки тому By root
Read More

Хочеться нестандартну рекламу, але бюджет не дозволяє розігнатися. Що робити?

Досить часто у багатьох компаній є низькі рекламні бюджети. Гроші…
3 роки тому By root
Read More