preloader

Сайт-візитка

Що таке візитівка і навіщо вона?

Сайт-візитка це особа виробника або компанії. Його основна мета - коротко передати інформацію про компанію чи людину, щоб привернути увагу відвідувачів.

Такий сайт - "візитна картка" для компанії, або окремого підприємця, на якому описано всю інформацію про їхню діяльність. Зазвичай вона становить 1-3 сторінки.

Візитівку роблять для того, щоб спілкуватися та взаємодіяти з клієнтом. Вона допомагає йому орієнтуватися в характеристиках вашого продукту/послуги та показує, як саме він може зробити покупку, або зробити замовлення.

Кому потрібний сайт-візитка?

Бізнес

Малий та середній бізнес, який не займається онлайн-продажами та послугами

Майстри сфери б'юті

Для самозайнятих і тих, хто приймає у приватних кабінетах та вдома

Фрілансери

Ті, хто звик працювати дистанційно: фотографи, програмісти, перекладачі тощо

Ті, що працюють на себе

Приватні адвокати, юристи, бухгалтери та всі юр.особи, які працюють на себе

Що ви у нас отримаєте:

Час придбати візитку? Зробимо все за вас

Якщо ви займаєтеся своїм бізнесом, у вас явно немає часу на такі, начебто, непотрібні речі, як сайт-візитка. Як би не так – це обличчя компанії та те, на що клієнти першими звертають увагу. Замовити візитку ви можете у нас - зробимо все з нуля і навіть допоможемо в рекламному просуванні, щоб більше потенційних клієнтів стали активними.

Яка користь вашому бізнесу від сайту-візитки?

Візитка – це проєкт для старту вашого бізнес-шляху. Вона допомагає вам просунути його в маси, розповісти про себе та отримати перших клієнтів.
 
 

Adit-Agency

Візитка потрібна для вашого бізнесу

Сайт-візитка має безліч плюсів не лише для бізнесу, а й просто для людей, які хочуть заробляти. Таке онлайн-представництво значно полегшить завдання та розширить сферу професійної діяльності.

Отримати консультацію

 

 

Слідкуйте за нами:

Зателефонуйте нам

+38 (068) 304 44 52

Контактна адреса

© 2021, Adit-Agency. Всі права захищені.