preloader

Лендінг

Лендінг - як зробити рекламу відомою, а бренд - відомим

Лендінг - це веб-сторінка, яка відкривається при натисканні рекламного оголошення. Ця сторінка розкриває клієнту інформацію про продукт. Мета лендінгу – привернути увагу потенційного клієнта та мотивувати його щось зробити. Наприклад, здійснити покупку

Команда Adit-Agency готова створити для вас готовий лендінг, що продає. Так ви зможете заявити про існування свого бренду, товари та послуги. Замовити лендінг ви можете у нас - за доступною ціною та в короткий термін виконання.

Що принесе популярність вашому бізнесу?

Оцінка

На такій сторінці розміщена вся важлива та потрібна інформація. Клієнт її читає і оцінює товар чи послугу

Сильні сторони

Лендінг допомагає подати інформацію про бренд і в коротких тезах розповісти про переваги вашого товару/послуги

Замовлення

Головне, що робить лендінг – дає клієнту можливість здійснити пряму покупку, легко, зрозуміло та просто

Зв'язок

А функція зв'язку допомагає не лише спілкуватися з клієнтами безпосередньо, а й відстежувати ефективність лендінгу

Яка користь бізнесу від лендінгу?

Якісно створена сторінка та реклама – запорука прибутку наших клієнтів з перших днів функціонування лендінгу. Дуже важливо не просто її створити, а й просувати її надалі. Так вона зможе приносити дохід.

Що ви у нас отримаєте:

Adit-Agency

Лендінг - важлива ланка вашого бізнесу

Робоча посадкова сторінка - це цікавий дизайн, яскравий текст, що продає, контакти компанії, розміщені в стратегічно важливих місцях, і обов'язковий заклик до цільової дії. Щоб розробити таку сторінку - потрібно розуміти, як працює людська психологія і які прийоми можуть змусити відвідувача залишитися на ній. Протягом усього свого існування лендінг підштовхує потенційного покупця до реального.

Залишіть це на нас

Ви вже готові створити якісний контент, який приноситиме фінансовий прибуток і залучатиме на сайт нову аудиторію? Зверніться за допомогою до нашої компанії. Крім створення сторінки повністю та з нуля, ми пропонуємо низку послуг, які допоможуть просунути готовий лендінг у мережі. Ми не тільки створимо для вас лендінг, а й зробимо йому рекламу, щоб залучити клієнтів та ваші вкладення могли окупитись майже відразу. Пам'ятайте, що якщо у вас є лендінг, вам потрібно просувати його, інакше він не принесе вам ніякого прибутку.

Отримати консультацію

 

 

Слідкуйте за нами:

Зателефонуйте нам

+38 (068) 304 44 52

Контактна адреса

© 2021, Adit-Agency. Всі права захищені.