preloader

Ведення сайту

Оновлення – як нове дихання

Сайти змінюють свій вигляд і все частіше стають неактуальними та нецікавими користувачам. Тренди уявні. Щоб підтримувати сайт на рівні відвідуваності, потрібно займатись його оновленням та періодично змінювати застарілі дизайн та текст на більш актуальні.

У процесі роботи команда по оновленню сайтів Adit-Agency користується спеціальними інструментами, які дають новий вигляд та освіжають ваш сайт.

Adit-Agency

Яка користь бізнесу від оновлення сайту?

Сайт – як особа компанії. Подає інформацію потенційним клієнтам про вас тут і зараз. Чим простіше у використанні та зрозуміліше у плані подачі інформації сайт, тим краще для бізнесу. Користувачам зручно, коли сайт працює швидко і він простий у навігації.

Інструменти у роботі

Редизайн

Переробляємо кожну сторінку, оновлюємо на вигляд та контент

Швидкість

Прискорюємо рівень завантаження сайту

SEO-оптимізація

Піднімаємо позицію сайту у пошуковій системі

Помилки

Виправляємо помилки після клієнтів та розробників

Що ви у нас отримаєте:

Про сайт не можна забувати

Ось кілька ознак, за якими можна зрозуміти, що сайт застарів та його час оновити.

Стійкий спад трафіку. Якщо трафік падає на постійній основі, потрібно задуматися про аналіз контенту, SEO-аудит і структуру сайту. 

Проєкт не підходить під попит. Якщо на сайті немає чіткої структури та поділу різних груп товарів та послуг – він незрозумілий та неприбутковий відповідно.

Шаблони низької якості. Вони заважають швидко та якісно редагувати сторінку та не дають можливості "грати" з дизайном та контентом.

 

Оновлення сайту завжди принесе користь

Процвітання компанії чи бізнесу залежить від швидкості реагування на постійні зміни. Це також стосується поліпшень сайтів. Періодичні оновлення допомагають компаніям продовжувати йти своїм шляхом і підкорювати нові вершини.
Якщо ігнорувати проблеми і не робити жодних дій, стан сайту, а відповідно і бізнесу, погіршиться. Очікувані результати роботи потрапляють під ризик, якщо не займатися його оновленням.

Блог

Отримати консультацію

 

 

Слідкуйте за нами:

Зателефонуйте нам

+38 (068) 304 44 52

Контактна адреса

© 2021, Adit-Agency. Всі права захищені.